Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4080 16GB X3 (N40803-166X-187049N)
Фото 5 |
INNO3D GeForce RTX 4080 16GB X3 16 ГБ / 2505 МГц16 ГБ / 2535 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4080 16GB X3
Усі ціни 24 →Inno3D GeForce RTX4080 X3 N40803-166X-187049N | 50 379 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 4080 16 Gb X3 (N40803-166X-187049N) | 48 244 грн. |
Видеокарта INNO3D Geforce Rtx 4080 16 Gb X3 (N40803-166X-187049N) | 47 780 грн. |
Відеокарта GeForce RTX4080 Inno3D X3, 16GB GDDR6X, 256bit, PCI Express (N4 | 51 439 грн. |
Відеокарта Inno3D GEFORCE RTX 4080 16 GB X3 (N40803-166X-187049N) GEFORCE | 49 783 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації INNO3D GeForce RTX 4080 16GB X3
Ціни на INNO3D GeForce RTX 4080 16GB X3 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4080 16GB X3 | від 47 234 грн. | 25 пропозицій | ||
INNO3D GeForce RTX 4080 16GB X3 OC | від 48 853 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →