Монитор Acer R242Y 23.8 " черный (UM.QR2EE.002)
Acer R242Y 23.8 " черный
Диагональ:23.8 "
Разрешение:1920x1080 (16:9)
Матрица:IPS, MPRT 1 мс
Частота:60 Гц
Контрастность:1 000:1
Яркость:250 кд/м²
Функции:AMD FreeSync, Flicker-Free
Разъемы:VGA, HDMI
Чем дешевый монитор отличается от дорогогоВыявляем, что больше всего влияет на цену монитора и главные отличительные черты бюджетных и дорогостоящих моделей
Что лучше для игр ― телевизор или монитор?Почему многие геймеры покупают телевизоры для ПК, а другие — подключают игровые консоли к мониторам
Все характеристики
Купить Acer R242Y 23.8 " черный
Все цены 17 →Acer 23.8" R242YEyi (UM.QR2EE.E05) Black UM.QR2EE.E05 | 4 129 грн. |
Монiтор 23.8" Acer R242YEyi (UM.QR2EE.E05) | 4 119 грн. |
Монітор Acer R242Y E Dark Gray (UM.QR2EE.E05) | 4 399 грн. |
Монітор Acer R242Y E Dark Gray (UM.QR2EE.E05) | 4 232 грн. |
Монитор Acer R242Y E Dark Gray (UM.QR2EE.E05) | 4 232 грн. |
eще 12 предложений
шукали недорогий монітор для побутового використання - в основному для ігор звісно, але іноді і поробити або просто повтикати в браузері. орієнутвались у ціні приблизно на 120-150 доларів. важливою була наявність IPS матриці, що за таку ціну вже виклик. і серед навних моделей в нашому місті вибір пав саме на 24-дюймовий Acer. за два тижні використання задоволені на всі 100 - гарно показав себе як у іграх, так і в браузерній роботі. фільми звісно на ньому не дивимось, але і для цього чудово підійшов би. порадувала дійсно гарна матриця, в іноземних відгуках читала, що надпис IPS на коробці лише для краси і насправді там TF, але розпакувавши і включивши апарат переконалися, що справді присутня IPS. якість зображення чудова, кольори насичені, є можливість налаштування кольорової гами під себе за допомогою оф софта.
має вбудований динамік, звісно не вау, але колонки точно не треба докупляти. дуууже тонкі рамки і "в профіль" монітор також досить тонкий, стійка металева ніжка, корпус приємного темно-сірого кольору. звісно радує ціна. хотілось щось, на чому буде комфортно грати, але не за 500-700 доларів, тому отримали саме що хотіли. поки що завеликий екран. після довгого часу роботи за 15-дюймовим ноутом цей монітор як наче на плазму дивишся, але за пару тижнів потихеньку звикаєш і врядчи це можна назвати недоліком. Юлія Т: пользуюсь Acer R242Y менее месяца |
Добавить отзыв
ПохожиеСравнить в таблице →