SSD Apacer AS2280P4 AP256GAS2280P4-1 256 GB
![]() |
Apacer AP256GAS2280P4-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280P4 AP256GAS2280P4-1 256 GB
Усі ціни 104 →| 3 005 грн. |
| 2 799 грн. | ![]() |
| 3 003 грн. | ![]() |
Накопичувач SSD 256GB Apacer AS2280P4 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP256GAS2280P4-1) AP256GAS2280P4-1 | 2 899 грн. |
| 2 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer AS2280P4 AP256GAS2280P4-1
| Ціни на Apacer AS2280P4 AP256GAS2280P4-1 |
|---|---|---|---|---|
| Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 1 TB | від 5 996 грн. | 65 пропозицій | ||
| Apacer AS2280P4 AP256GAS2280P4-1 256 GB | від 2 634 грн. | 108 пропозицій | ||
| Apacer AS2280P4 AP512GAS2280P4-1 512 GB | від 3 691 грн. | 83 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →