Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Ardesto

Овочечистка Ardesto Fresh AR8340W

Фото - Кухонний ніж Ardesto Fresh AR8340W
Фото 5
Ardesto Fresh AR8340W
Колір
Тип
овочечистка
Матеріал леза
кераміка
Матеріал рукояті
пластик
Країна походження бренду
Україна
Офіційний сайт
ardesto.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Ardesto Fresh AR8340W

Усі ціни 8 →

Овочечистка ARDESTO Fresh White (AR8340W) AR8340W

Офіційний партнер Ardesto
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
59 грн.

Овочечистка ARDESTO Fresh (AR8340W)

Виробник - ARDESTO;Колір - білий;Матеріал - кераміка;Можна мити в посудомийній машині - так;Країна виготовлення - Китай;Розмі... щери - 135х78 мм;Матеріал рукояті - пластик;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
65 грн.

Ardesto Fresh (AR8340W) Fresh(AR8340W)

Особливості/Для чищення м'яких овочів, Для чищення огірків і редьки, Для чищення твердих овочів, Петля для підвішування, Попе... щеречне лезо, Ергономічна ручка|Тип/Універсальна|Країна виробництва/Китай|Серія/Fresh|Матеріал леза/Керамічне лезо|Можливість миття в посудомийній машині/Ні|Бренд/Ardesto
Офіційний партнер Ardesto
COMFY.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Овочечистка керамічна Ardesto Fresh, біла, 13.5*7.8 см (AR8340W)

Eva.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
40 грн.

Овочечистка Ardesto Fresh AR8340W (13.5см)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Розумна лама З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
47 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Ardesto Fresh AR8340W

Модификації Ardesto Fresh AR8340W

Ціни на Ardesto Fresh AR8340W
Ardesto Fresh AR8340W від 39 грн.8 пропозицій
Ardesto Fresh AR8340GR від 39 грн.11 пропозицій
Ardesto Fresh AR8340G від 39 грн.11 пропозицій
Ardesto Fresh AR8340B від 39 грн.12 пропозицій