Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   Asus

MESH система Asus ROG Rapture GT6 (2-pack)

Фото - Wi-Fi адаптер Asus ROG Rapture GT6 (2-pack)
Відео 1Фото 24
Asus ROG Rapture GT6 (2-pack)
1 пристрій2 пристрої
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:9608 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 9 антен(и), незнімні
Ігрова mesh система, з підтримкою WiFi 6 та сумарною швидкістю близько 10000 Мбіт/с. Високошвидкісні порти для дротового підключення. Пристрій підключений до порту USB може використовуватися для фонового завантаження файлів і доступу до них у мережі.
Всі характеристики
Характеристики ROG Rapture GT6 (2-pack)
Основне
Тип пристроюMESH система
У комплекті2 пристрої
Вхід даних (WAN-port)Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Частотний діапазон2.4 ГГц
5 ГГц
Діапазони роботитриканальний (2.4 ГГц і 5 ГГц, 2-каналу)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц574 Мбіт/с
Макс. швидкість при 5 ГГц9608 Мбіт/с / 4804 + 4804 /
Смуга пропускання160 МГц
Підключення LAN
WAN1 порт
2.5 Гбіт/с
LAN3 порти
1 Гбіт/с
USB-A 5Gbps1 шт.
Антена і передавач
Wi-Fi антен9 шт.
Тип антенвнутрішня
MU-MIMO
Апаратна частина
Кількість ядер3
Тактова частота1.7 ГГц
Оперативна пам'ять512 МБ
Flash-пам'ять256 МБ
Функції
Функції та можливостіLink Aggregation
NAT
режим MESH
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
ДодатковоDHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
торент-клієнт
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Інше
ПідсвічуванняRGB
Робоча температура0 °C ~ +40 °C
Вага880 г
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Маркування виробника
90IG07F0-MU9A20

90IG07F0-MU9A40

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus ROG Rapture GT6 (2-pack)

Усі ціни 74 →

Mesh Wi-Fi система Asus ROG Rapture GT6 2pk Black (90IG07F0-MU9A20)

ROG Rapture GT6 – це високопродуктивна тридіапазонна ігрова mesh-система Wi-Fi, створена для забезпечення надійного та швидко... щего бездротового зв’язку. Завдяки підтримці стандарту Wi-Fi 6 пристрій пропонує загальну швидкість передачі даних до 10 000 Мбіт/с, що робить його ідеальним вибором для геймерів, стримерів та тих, хто потребує стабільного підключення для кількох пристроїв одночасно. Ця
Secur.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
17 727 грн.

Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk Black (90IG07F0-MU9A20) GT6(B-2-PK)

Відчуйте ідеальне універсальне рішення WiFi з останньою версією серії Rapture. ROG Rapture GT6 — це перша тридіапазонна сітча... щеста система WiFi ROG, створена для того, щоб забезпечити неймовірний досвід завдяки новітнім мережевим технологіям. Ця ігрова мережева система Wi-Fi нового покоління стане вашим високотехнологічним компаньйоном у вашій подорожі Інтернетом. Ігрова mesh-система. Створіть якісну мережу Wi-Fi для онлайн-ігор без затримок за допомогою нового універсального рішення серії Rapture. ROG Rapture GT6 – це перша тридіапазонна mesh-система Wi-Fi від бренду ROG, що надає неймовірні можливості для ігор завдяки новітнім мережевим технологіям. Ця mesh-система нового покоління є надійною основою для побудови швидкісної мережі будь-якого розміру. Оберіть свій стиль. ROG Rapture GT6 розроблений у дусі інновацій і черпає натхнення в естетиці ROG. Пристрій має характерні шестикутні елементи дизайну та випускається в двох кольорах – чорному та місячно-білому. Чорна версія з матовим покриттям і плавними кутами створює футуристичний вигляд. Водночас білий варіант створює відчуття мінімалізму. В обох версіях виділяється відомий слоган ROG: For Those Who Dare (Для тих, хто готовий діяти). Більше пропускна здатність, більше пристроїв одночасно. Шукаєте маршрутизатор Wi-Fi 6? Це окремий клас пристроїв, що відзначаються надзвичайною швидкістю та збільшеною зоною покриття. Завдяки поєднанні технологій OFDMA та MU-MIMO стандарт Wi-Fi 6 забезпечує збільшену до 4 разів пропускну здатність мережі та у 2,7 раза вищу швидкість з’єднання в порівнянні зі стандартом Wi-Fi 5. Він також підтримує канали 160 МГц для забезпечення мультигігабітних швидкостей із низькою затримкою, збільшення
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

Маршрутизатор ASUS ROG Rapture GT6 2PK black AX10000 (90IG07F0-MU9A20) 90IG07F0-MU9A20

Ігрова mesh-система Створіть якісну мережу Wi-Fi для онлайн-ігор без затримок за допомогою нового універсального рішення сері... щеї Rapture. ROG Rapture GT6 - це перша тридіапазонна mesh-система Wi-Fi від бренду ROG, що надає неймовірні можливості для ігор завдяки новітнім мережевим технологіям. Ця mesh-система нового покоління є надійною основою для побудови швидкісної мережі будь-якого розміру. Виберіть свій стиль ROG Rapture GT6 розроблено в дусі інновацій і черпає натхнення в естетиці ROG. Пристрій має характерні шестикутні елементи дизайну і випускається у двох кольорах - чорному та місячно-білому. Чорна версія з матовим покриттям і плавними кутами створює футуристичний вигляд. Водночас білий варіант створює відчуття мінімалізму. В обох версіях виділяється відомий слоган ROG: For Those Who Dare (для тих, хто готовий діяти). Більша пропускна здатність, більше пристроїв одночасно Шукаєте маршрутизатор Wi-Fi 6? Це окремий клас пристроїв, що вирізняються надзвичайною швидкістю та збільшеною зоною покриття. Завдяки поєднанню технологій OFDMA та MU-MIMO стандарт Wi-Fi 6 забезпечує збільшену до 4 разів пропускну спроможність мережі та у 2,7 раза вищу швидкість з'єднання, як порівняти зі стандартом Wi-Fi 5. Він також підтримує канали 160 МГц для забезпечення мультигігабітних швидкостей із низькою затримкою, збільшення пропускної здатності та усунення проблеми перевантажених радіоканалів. Створено для геймерів Щоб насолоджуватися повною швидкістю Інтернету по всьому будинку, важливо забезпечити максимальну швидкодію магістрального з'єднання (backhaul) між вузлами мережі. Завдяки виділеному магістральному каналу та новій технології, що поліпшує пропускну здатність і
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
18 529 грн.

Точка доступу Wi-Fi ASUS GT6 Black 2PK (GT6(B-2-PK)) GT6(B-2-PK)

+ 417 балів ITbox, Тип - Wi-Fi точка, Mesh точка, стандарти мереж - Wi-Fi 6 (802.11ax), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип ант... щеени - вбудована, Інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с, WAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Маршрутизатор ASUS ROG Rapture GT6 2PK Black (90IG07F0-MU9A20) 90IG07F0-MU9A20

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
17 107 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus ROG Rapture GT6 (2-pack)

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Asus ROG Rapture GT6 (2-pack)

Ціни на Asus ROG Rapture GT6 (2-pack)
Asus ROG Rapture GT6 (1-pack) від 9 647 грн.15 пропозицій
Asus ROG Rapture GT6 (2-pack) від 16 564 грн.78 пропозицій
Відеоогляди