Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-1888

Фото - Каструля Edenberg EB-1888
Edenberg EB-1888
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
Розмір
16 см
18 см
20 см
Об'єм
1.6 л
2.3 л
3 л
Антипригарне покриття
емальоване
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
метал
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-1888

Усі ціни 21 →

Набір каструль Edenberg EB-1888 6 предметів помаранчевий

Маркетплейс: MAUDAU  TechBuy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 109 грн.

Набір каструль Edenberg EB-1888 6 предметів помаранчевий

Маркетплейс: Rozetka.ua  UzTechnology З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 210 грн.

Набір емальованих каструль Edenberg EB-1888 (6 предметів) помаранчевого кольору, з емальованими кришками та ручками (1.6 л,

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 455 грн.

Набір емальованих каструль Edenberg з малюнком 3 штукі 6 предметів (EB-1888)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 125 грн.

Набір емальованих каструль Edenberg EB-1888 1.6/2.3/3.0 л з малюнком 3 шт. 6 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 189 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Edenberg EB-1888