Кастрюля Edenberg EB-3008
Фото 9 |
Edenberg EB-3008 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3008
Все цены 11 →EDENBERG EB-3008 | 1 171 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg 7л з нержавіючої сталі (EB-3008) | 1 125 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 7.6 л Edenberg EB-3008 | 1 085 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3008 26 см 7,7 л | 1 155 грн. |
Каструля з кришкою 26 см 7,7 л Edenberg EB-3008 | 909 грн. |
eще 6 предложений
Модификации Edenberg EB-3008
Цены на Edenberg EB-3008 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3001 | от 385 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-3002 | от 440 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-3003 | от 477 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-3004 | от 599 грн. | 13 предложений | ||
Edenberg EB-3005 | от 660 грн. | 14 предложений | ||
Edenberg EB-3006 | от 785 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-3007 | от 818 грн. | 13 предложений | ||
Edenberg EB-3008 | от 909 грн. | 11 предложений | ||
Edenberg EB-3009 | от 1 033 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →