Каструля Unique UN-5008
Фото 12 |
Unique UN-5008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5008
Усі ціни 8 →Каструля з нержавіючої сталі з термоакумулюючим дном UNIQUE UN-5008 7л | 1 230 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5008 (7,0л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 1 600 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5008 7,0 л, нержавійка, з кришкою (МХ 12423) | 1 069 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі з 5-ти шаровим дном UNIQUE UN-5008 7л | 1 219 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5008 7л Практична | 1 219 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Unique UN-5008
Ціни на Unique UN-5008 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | від 340 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5002 | від 398 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5003 | від 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5004 | від 580 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5005 | від 712 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5006 | від 803 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5008 | від 1 069 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5009 | від 1 242 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →