Витяжка Elica Plat BL/F/55 чорний (PRF0164946)
![]() |
Elica Plat BL/F/55 чорний потужна білий чорний |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки

Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Купити Elica Plat BL/F/55 чорний
| 40 999 грн. | ![]() |
Витяжка Elica Plat | 45 645 грн. | ![]() |
Витяжка Elica PLAT BL/F/55 | 45 645 грн. | ![]() |
Модификації Elica Plat BL/F/55
| Ціни на Elica Plat BL/F/55 |
|---|---|---|---|---|
| Elica Plat WH/F/55 білий | від 40 999 грн. | 2 пропозиції | ||
| Elica Plat BL/F/55 чорний | від 40 999 грн. | 3 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →