Витяжка Elica Edith Heavymetal/F/50 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 5 |
Elica Edith Heavymetal/F/50 нержавіюча сталь потужна |
|
Багаторазовий вугільний фільтр в комплекті.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Edith Heavymetal/F/50 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Elica EDITH HEAVYMETAL / F / 50 | 89 699 грн. |
ELICA EDITH HEAVYMETAL/F/50 | 89 699 грн. |
Витяжка Elica EDITH HEAVYMETAL/F/50 | 60 147 грн. |
Elica EDITH HEAVYMETAL/F/50 | 61 614 грн. |
Відеоогляди
Модификації Elica Edith Heavymetal/F/50
Ціни на Elica Edith Heavymetal/F/50 |
---|---|---|---|---|
Elica Edith Classic/F/50 білий | від 91 840 грн. | 7 пропозицій | ||
Elica Edith Heavymetal/F/50 нержавіюча сталь | від 60 147 грн. | 7 пропозицій | ||
Elica Edith Rock/F/50 чорний | від 89 699 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →