Кондиционер IDEA ISR-12HR-MA0-DN1 32 м²
IDEA ISR-12HR-MA0-DN1 32 м²
Тип:сплит, настенный
Рекомендуемая площадь:32 м²
t обогрева:от -15 °C
Потребление:1000/970 Вт, класс охлаждения B, обогрева C
Функции:ночной режим, самоочистка
Опционально возможно подключение Wi-Fi модуля (модель SK-102) для управления через интернет.
Виды фильтров в кондиционерахКакими бывают фильтры в климатической технике и для чего они нужны?
Чем отличается дешевый кондиционер от дорогого?Стоит ли платить больше при покупке кондиционера? Взвешиваем «за» и «против»
Все характеристики
Характеристики ISR-12HR-MA0-DN1
|
Виды фильтров в кондиционерахКакими бывают фильтры в климатической технике и для чего они нужны?
Чем отличается дешевый кондиционер от дорогого?Стоит ли платить больше при покупке кондиционера? Взвешиваем «за» и «против»
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог IDEA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели IDEA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить IDEA ISR-12HR-MA0-DN1 32 м²
Все цены 45 →Idea Idea ISR-12HR-MA0-DN1 | 17 199 грн. |
Idea Idea ISR-12HR-MA0-DN1 | 17 260 грн. |
Idea ISR-12HR-MA0-DN1 | 17 260 грн. |
Кондиціонер спліт-система Idea ISR-12HR-MA0-DN1 2050214 | 18 500 грн. |
Кондиціонер Idea ISR-12HR-MA0-DN1 | 13 890 грн. |
eще 20 предложений
Чесно кажучи, довго не шукав і в характеристики не поглиблювався. Основні вимоги - щоб не ламався, гарно і швидко холодив, був економічний, і хоча б трішки очищував повітря, бо кажуть, всі хороші кондиціонери, за замовчуванням - цю функцію мають. Побачив - купив. Легко встановили, одразу включили, не гудить і не смердить. Наразі задоволений, та час покаже наскільки влучним був мій вибір. Гарно і швидко холодить, економічний, гудить і не смердить))) Не побачив Drozd: пользуюсь IDEA ISR-18HR-MA0-DN1 несколько месяцев |
Якщо ви шукаєте ідеальний кондиціонер для спальні або дитячої за притомні кошти, то найліпше обрати саме інверторну модель. Ми придбали цю спліт-систему саме для спальні і от, після користування декількох місяців, нашому щастю немає меж. Зазвичай він у нас працює в 2 режимах - турбо та нічний, бо перший вміє швидко охолодити, а другий - тримає температуру і при цьому не дає зайвого шуму. До того ж, в нашій інверторній моделі, додатково є можливість самоочищення, що захищає кондиціонер від розмноження бактерій та плісняви, яка може потрапити і до кімнати. Ми не пожаліли коштів і докупили модуль, що дозволяє керувати кондиціонером за допомогою телефону, це реально зручно. У нас кімната 20 метрів і його потужності більш ніж достатньо. А взимку він ще і грітиме нас, щоправда тільки до -15, але вже не пам'ятаю, коли температура спускалася нижче даної позначки. Рекомендую всім. режим турбо і нічний, самоочищення, обігрів до -15 ничого Денис Никитенко: пользуюсь IDEA ISR-09HR-MA0-DN1 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации IDEA ISR-12HR-MA0-DN1
Цены на IDEA ISR-12HR-MA0-DN1 |
---|---|---|---|---|
IDEA ISR-07HR-MA0-DN1 20 м² | от 11 180 грн. | 57 предложений | ||
IDEA ISR-09HR-MA0-DN1 26 м² | от 12 330 грн. | 59 предложений | ||
IDEA ISR-12HR-MA0-DN1 32 м² | от 13 890 грн. | 47 предложений | ||
IDEA ISR-18HR-MA0-DN1 53 м² | от 18 847 грн. | 38 предложений | ||
IDEA ISR-24HR-MA0-DN1 70 м² | от 33 050 грн. | 31 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →