Кондиционер Midea Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O 32 м²
Фото 5 |
Midea Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O 32 м²
Тип:сплит, настенный
Рекомендуемая площадь:32 м²
t обогрева:от -15 °C
Потребление:1000/970 Вт, класс охлаждения B, обогрева C
Функции:ночной режим, самоочистка
Опционально подключается Wi-Fi модуль SK-102.
Виды фильтров в кондиционерахКакими бывают фильтры в климатической технике и для чего они нужны?
Чем отличается дешевый кондиционер от дорогого?Стоит ли платить больше при покупке кондиционера? Взвешиваем «за» и «против»
Все характеристики
Характеристики Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O
|
Виды фильтров в кондиционерахКакими бывают фильтры в климатической технике и для чего они нужны?
Чем отличается дешевый кондиционер от дорогого?Стоит ли платить больше при покупке кондиционера? Взвешиваем «за» и «против»
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Midea 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Midea.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Midea Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O 32 м²
Все цены 32 →Кондиционер Midea Forest DC Inverter AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O (панель AF8 | 19 400 грн. |
Кондиціонер спліт-система Midea Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O (панель A | 19 400 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O | 19 400 грн. |
Кондиціонер MIDEA AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O | 19 950 грн. |
Кондиціонер Midea AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O Forest | 19 399 грн. |
eще 20 предложений
Купив цей інверторний кондиціонер для торгової точки. Обирав саме інвертор, бо важлива економія і функція обігріву, в холодну пору року. Цей кондиціонер працює на обігрів при температурі до -15. Оскільки я купив лише у лютому і зима в нас була не дуже холодна, то в повній мірі можливості перевірити не зміг, але при -5, він працював ідеально. Швидко починає працювати, не потрібно довго чекати, поки приміщення стане прохолодним чи теплим. Мушу відмітити, що він досить тихий, головне економічний. Має багато функцій: самоочистка, авторестарт, Follow me, можна також управляти через додаток на мобільному, тільки треба купити WI-FI модуль додатково. Зараз роботою цього інвекторного кондиціонеру повністю задоволений. Своєму товаришу, також порекомендував звернути увагу на цю модель, шукає у свій маленький магазин. інверторний, обігрів до -15, досить тихий, економічний, функції: самоочистка, авторестарт, Follow me, підтримка WI-FI модуля, але додатково купується не знайшов, роботою кондиціонеру повністю задоволений Василь Кириченко : пользуюсь Midea Forest AF8-18N1C2-I/AF8-18N1C2-O несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Midea Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O
Цены на Midea Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O |
---|---|---|---|---|
Midea Forest AF8-07N1C2-I/AF8-07N1C2-O 20 м² | от 13 692 грн. | 29 предложений | ||
Midea Forest AF8-09N1C2-I/AF8-09N1C2-O 26 м² | от 14 250 грн. | 37 предложений | ||
Midea Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O 32 м² | от 15 842 грн. | 32 предложения | ||
Midea Forest AF8-18N1C2-I/AF8-18N1C2-O 53 м² | от 27 800 грн. | 19 предложений | ||
Midea Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O 70 м² | от 31 934 грн. | 29 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →