Смеситель Imprese Grafiky ZMK041807120
Видео 1Фото 4 |
Imprese Grafiky ZMK041807120 |
|
Подходит для проточных водонагревателей
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Imprese 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Imprese.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Imprese Grafiky ZMK041807120
Все цены 10 →Imprese Imprese Grafiky ZMK041807120 | 10 664 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE GRAFIKY прихованого монтажу чорний | 10 664 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з гігієнічним душем Imprese GRAFIKY сірий гра | 10 664 грн. |
Набір з гігієнічним душем Imprese GRAFIKY ZMK041807120 | 10 664 грн. |
Гігієнічний душ зі змішувачем IMPRESE GRAFIKY ZMK041807120 | 10 664 грн. |
eще 5 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →