Смеситель Imprese Pivot SS F03408501SS
Фото 6 |
Imprese Pivot SS F03408501SS |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Imprese 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Imprese.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Imprese Pivot SS F03408501SS
Все цены 23 →Змішувач для кухні Imprese Pivot SS чорний матовий f03408501SB | 10 927 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом IMPRESE PIVOT хром лату | 9 906 грн. |
Змішувач для кухні Imprese PIVOT SS чорний матовий (f03408501SB) f03408501 | 10 927 грн. |
Смеситель для кухни Imprese Pivot SS F03408501SS, хром, 25 мм 195387 | 9 906 грн. |
Змішувач для кухні Imprese Pivot SS, чорний матовий, 25 мм f03408501SB | 8 957 грн. |
eще 18 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →