Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 28206

Фото - Каркасний басейн Intex 28206
Фото 3
Intex 28206
Колір
Об'єм
4.4 м³
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Товщина стінок
0.42 мм
Розміри
305х305х76 см
Вага
17.4 кг
Офіційний сайт
intexcorp.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 28206

Усі ціни 75 →

Басейн каркасний Marimex Florida 10340257

Каркасний басейн Marimex Florida має діаметр 3,05 м і висоту 76 см, що забезпечує комфортне плавання та відпочинок у приватно... щему дворі. Виготовлений із трьохшарового посиленого ПВХ і міцної металевої рами, він гарантує довговічність та стабільність навіть при активному використанні. Простий у монтажі та демонтажі без необхідності складних будівельних робіт: достатньо зібрати металевий каркас, розстелити поліетиленову обкладку та наповнити водою за 30 хвилин. Завдяки сучасному дизайну із мотивом морських хвиль і класично білою внутрішньою частиною, він додає саду естетичної привабливості. Басейн має об’єм 4500 л води і форму кола, що дозволяє оптимально використовувати простір. Для збереження довговічності рекомендується накривати його спеціальною покривною тканиною і знімати взимку. Високоякісні матеріали і сучасна конструкція забезпечують безпечну та зручну експлуатацію. Це ідеальне рішення для літнього відпочинку, яке швидко монтується, легко знімається і забезпечує багато радісних моментів для сімейних та дружніх зустрічей.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 158 грн.

Басейн Intex 28206 305x76 см

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
5 670 грн.

Каркасний басейн Intex 28206, 305 x 76 см (басейн)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
4 151 грн.

Басейн каркасний Intex 28206

Басейн каркасний Intex 28206 — круглий сімейний басейн діаметром 305 см і висотою 76 см, що вміщує близько 4485 л води; поєдн... щеує оцинкований сталевий каркас для надійної жорсткості та двошарові вінілові стінки з шаром скловолоконної сітки для підвищеної міцності й стійкості до стирання; швидкий та простий монтаж без спеціальних інструментів (приблизно 30 хвилин) на рівній очищеній основі; легкий догляд і компактне зберігання в міжсезоння; стильний морський принт органічно вписується в дачний ландшафт; підходить для одночасного використання дорослими й дітьми, оптимальний для сімейного відпочинку та активних ігор на відкритому повітрі.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
4 514 грн.

Басейн каркасний Metal Frame Pool, 305x76 см, 28206

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 369 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28206