Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57114

Фото - Надувний басейн Intex 57114
Відео 1Фото 3
Intex 57114
Колір
Форма
нестандартна
Об'єм
45 л
Додатково
навіс
надувне дно
Матеріал
вініл
Розміри
101x101x89 см
Висота бортів
13 см
Вага
1.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2017
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57114

Усі ціни 110 →

Дитячий надувний басейн Intex 57114 Грибочек, 102 х 89 см

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
688 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57114 «Грибочок», 102 х 89 см, з навісом

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
489 грн.

Надувний басейн Intex 102х89 см det0002020

Маркетплейс: MAUDAU  Dewelt З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
800 грн.

Intex Басейн Intex 57114 Грибок з навісом , дитячий

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
689 грн.

Дитячий басейн Intex (Intex 57114)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57114

Відеоогляди