Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57106

Фото - Надувний басейн Intex 57106
Intex 57106
Колір
Форма
кругла
Об'єм
33 л
Додатково
надувне дно
Матеріал
ПВХ
Розміри
61x61x21 см
Висота бортів
21 см
Вага
0.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57106

Усі ціни 70 →

Басейн Динозаврики, 61x22 см, 33 л, вага 0.5 кг, від 1 до 3 років, 57106

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
264 грн.

Intex Басейн Intex 57106-3 Динозаври-2

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
299 грн.

Басейн INTEX дитячий тварини білий 61х22см 33л арт.57106

Маркетплейс: Rozetka.ua  Юзон З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
314 грн.

Дитячий надувний басейн Рибки-1 57106-4 розмір 61 x 22 см 33 л

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
262 грн.

Дитячий надувний басейн Динозаври-2 57106-3 розмір 61 x 22 см 33 л

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57106