Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57113

Фото - Надувний басейн Intex 57113
Фото 3
Intex 57113
Колір
Форма
овальна
Об'єм
45 л
Матеріал
вініл
Розміри
127х102х69 см
Висота бортів
13 см
Вага
1.8 кг
Офіційний сайт
intexcorp.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57113

Усі ціни 51 →

Басейн надувний ​INTEX Unicorn (57113) 57113

Басейн надувний INTEX Unicorn виконаний у вигляді доброзичливого єдинорога з райдужною гривою. В басейні передбачено надувне... щедно для забезпечення безпеки малюка. Райдужний навіс створює тінь і прикриває дитину від прямих сонячних променів. Це убезпечить від перегрівання та обгорання ніжної шкіри малюка. Матеріал, з якого басейну — це якісний вініл (товщина 0,25 мм). Він не викликає алергію, а на дотик дуже м'який. Немає сторонніх запахів. У комплекті до надувного басейну йде самоклеюча латка. Розміри: 127 х 102 х 69 см. Місткість води (13 см): 45 л. Вага: 1,75 кг. Рекомендовано для дітей від 1-го до 3-х років.
Будинок ІграшокЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
999 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57113 «Єдиноріг» з навісом, 127 х 102 х 69 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
645 грн.

Басейн надувний Єдиноріг 57113 NP Intex на 45 літрів, в коробці (6941057420097)

Маркетплейс: MAUDAU  Kids Story З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
824 грн.

Надувний дитячий басейн Intex 57113 Єдиноріг вініловий 127 х 102 х 69 см з навісом і кульками Білий (21-9-57113-1)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 011 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57113-1 «Єдиноріг» з навісом, 127 х 102 х 69 см, з кульками 10 шт.

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
724 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57113