Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57135

Фото - Надувний басейн Intex 57135
Відео 1Фото 3
Intex 57135
Колір
Форма
овальна
Об'єм
280 л
Додатково
гірка
водні ефекти / душ-фонтан /
Матеріал
вініл
Розміри
333х229х112 см
Висота бортів
15 см
Вага
8 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57135

Усі ціни 44 →

Басейн Intex дитячий надувний ігровий центр Планета динозаврів з гіркою 333х229х122 см (57135)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 466 грн.

Надувний ігровий центр Intex 57135 "Планета динозаврів", 333 х 229 х 112 см, з фонтаном, надувним кільцем

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
2 345 грн.

Басейн-ігровий центр надувний Intex Планета Динозаврів 57135 302х229х112 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 007 грн.

Надувний ігровий центр Intex 57135-1 «Планета динозаврів», 333 х 229 х 112 см, з кульками 10 шт.

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
2 424 грн.

Надувний ігровий центр Intex 57135-2 "Планета динозаврів", 333 х 229 х 112 см, з кульками 10 шт, підстилкою, насосом

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
2 891 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57135

Відеоогляди