Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57165

Фото - Надувний басейн Intex 57165
Відео 1Фото 6
Intex 57165
Колір
Форма
овальна
Об'єм
160 л
Додатково
гірка
водні ефекти
Матеріал
вініл
Розміри
201х170х84 см
Висота бортів
15 см
Вага
3.88 кг
Офіційний сайт
intex.net.ua
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57165

Усі ціни 61 →

Надувний ігровий центр Intex 57165 «Крокодил», 201 х 170 х 84 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 665 грн.

Надувний ігровий центр Intex басейн з гіркою 57165 NP "Крокодил" від 2 років, 160л, розпилювач, гірка, 201х170х84см

Маркетплейс: MAUDAU  Manka З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 800 грн.

Intex Басейн Intex 57165 Крокодильчик з ремкомплектом

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 099 грн.

Дитячий надувний ігровий центр "Крокодильчик" 57165 з ремкомплектом

Маркетплейс: Rozetka.ua  SharaIgor З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 410 грн.

Надувний ігровий центр Intex 57165-1 «Крокодил», 201 х 170 х 84 см, з кульками 10 шт.

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 744 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57165

Відеоогляди