Смеситель Paffoni Elle EL105NO70
Paffoni Elle EL105NO70 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Elle EL105NO70
Все цены 7 →Змішувач для раковини Paffoni Elle (виливши 200 мм) чорний матовий EL105NO | 16 935 грн. |
Змішувач для раковини настінний Paffoni Elle (колір - чорний матовий), вил | 16 935 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу PAFFONI Elle чор | 16 935 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Elle 200мм чорний матовий (EL105NO70) EL105N | 16 935 грн. |
Настінний змішувач для раковини Paffoni Elle EL 10 5NO 70 200 мм, чорний E | 16 935 грн. |
Змішувач настінний для раковини Paffoni Elle 200 мм, чорний (EL105NO70) | 16 935 грн. |
Смеситель для раковины Paffoni Elle черный матовый EL 105 NO 70 EL105NO70 | 16 935 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →