Монітор Philips 27E1N1600AE 27 " чорний (27E1N1600AE/00)
Фото - Монітор Philips 27E1N1600AE 27 "  чорний
Фото 7
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • HDMI v1.4
Багатоцільовий універсальний монітор з вигнутим 23,6-дюймовим екраном QuadHD/2K-роздільна здатність (2560х1440), матовим покриттям антивідблиску, підтримкою HDR-контенту, підвищеною частотою оновлення (100 Гц), вбудованими стереодинаміками (2х2 В2 Вт 2 Вт 2 Вт). з технологією USB Battery Charging 1.2, що дає змогу віддавати потужність до 7,5 Вт. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії із сімейства Philips E-Line зразка 2024 року, монітори якого орієнтовані на використання у складі офісних робочих станцій рівня та побутових/домашніх персональних комп'ютерів.
Всі характеристики
Характеристики 27E1N1600AE
Колір
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове / матовість 25% /
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Час відгуку (MPRT)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність1 500:1
Глибина кольору16.7M Colors
Підтримка HDR+
Підключення
Передача відеоHDMI v1.4
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD65 Вт
USB-A хаб2x5Gbps
Швидка зарядка / BC 1.2 /
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Регулювання висоти / 100 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність26 Вт
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхТ)617x483x220 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)617x357x46 мм
Вага5.75 кг
Вага без підставки3.97 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
27E1N1600AE/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 47 →
Монитор Philips 27E1N1600AE/00
27", IPS, 2560 x 1440, 100 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1500:1, 25.5 Вт, 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 2 x USB 3.2, 1 х 3.5 мм Mini- Jack... ще, регулировка наклона, регулировка по высоте, 617 x 483 x 220 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 5.75 кг, черный,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
Монітор 27" Philips 27E1N1600AE 27E1N1600AE/00
Монітор 27" Philips 27E1N1600AE / Philips / 27" / 2K QHD 2560x1440 / IPS / 120Hz / 4ms GtG / Широкоформатні (16:9) / 350 cd/m... ще² / 1 500:1 / 26W / 100x100 / 24міс. / АЛ-00002887
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Philips Монітор Philips 27E1N1600AE/00 Black 27
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 36 міс. від виробника
Монітор 27" Philips 27E1N1600AE/00 (27E1N1600AE/00)
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 24 міс.
Монітор Philips 27" IPS 100Hz 27E1N1600AE/00 (UA)