Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   PLAMIX

Змішувач PLAMIX Omega 142 PM0021

Фото - Змішувач PLAMIX Omega 142 PM0021
PLAMIX Omega 142 PM0021
Omegaбез ручного душу
Колір
Призначеннядля ванни
для прийняття душу
Тип змішувачадвохвентильний
Дизайн вентилівквадратні
Вилив
Поворотний
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Мін. тиск води0.5 бар
Макс. тиск води10 бар
Душ / ванна
Диверторважільний
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
Інше
Матеріал корпусапластик
Покриття корпусубілий з хромом
Країна походження брендуКитай
Дата додавання на E-Katalogсічень 2022
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.

Купити PLAMIX Omega 142 PM0021

Усі ціни 27 →

Змішувач для ванни PLAMIX Omega-142 білий (без шланга і лійки) (PM0021) PM0021

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
626 грн.

Смеситель для ванны с лейкой Plamix Omega-142 Euro SET white MX9699

Смеситель для ванны PLAMIX OMEGA-142 EURO SET WHITE (со шлангом, лейкой и кронштейном) (MX9699)Характеристики :Ед. в упак. :... ще20Объем ящ. : 0,137Вес ящ. : 19,500MAX разница давления горячей и холодной воды (бар) : 1,50Вид изделия : Смесители для ванны с коротким изливомГарантия на детали смесителя (мес) : 12Гарантия на корпус смесителя (мес) : 24Излив : Короткий изливКартридж или кран букса : Кран буксаКомплектация :
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
696 грн.

Смеситель для ванны PLAMIX Omega-142 белый (PM0021)

Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
689 грн.

Змішувач для ванни PLAMIX Omega-142 білий (без шланга і лійки) (PM0021)

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для ванни PLAMIX із термопластику без шланга та лійки Omega-142 White PM0021

Маркетплейс: Rozetka.ua  GJ.Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
714 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на PLAMIX Omega 142 PM0021