Ванна Ravak 10° 170x75 см
![]() |
Ravak 10° 170x75 |
|
Гідромасажна і аеромасажні системи (додаткова опція)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 170x75 см
Усі ціни 13 →| 24 225 грн. | ![]() |
Ванна акрилова Ravak 10° 170x75 CA71000000 | 21 791 грн. | ![]() |
Ванна Ravak 10` 170x75 см (CA71000000) CA71000000 | 24 225 грн. |
| 24 225 грн. |
Ванна акрилова RAVAK 10 ° 170х75 CA71000000 | 24 225 грн. |
ще 8 пропозицій
Все, що робить Ravak з акрилу це барахло! Не раджу купувати вироби з акрилу, це все одно що ви гроші викинете на сміття. Гарантії які вони обіцяють і не виконують, лише голосні слова... не раджу купувати нічого з того, що купив. Можливо тільки тумба Поверхню матувати за два тижні користуюся Ravak 10° 170x100 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Ravak 10°
| Ціни на Ravak 10° |
|---|---|---|---|---|
| Ravak 10° 170x75 см | від 21 791 грн. | 13 пропозицій | ||
| Ravak 10° 170x75 см гідромасаж | від 57 783 грн. | 6 пропозицій | ||
| Ravak 10° 170x75 см підсилення тонкий борт | від 23 225 грн. | 4 пропозиції | ||
| Ravak 10° 170x100 см | від 21 049 грн. | 15 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →