Кондиціонер TCL TCC-36CHRH/DV 105 м²
![]() | Купити! Касетний кондиціонер TCL TCC-36CHRH/DV INVERTER R32 WI-FIElmir.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись |
TCL TCC-36CHRH/DV 105 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:105 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:3180/3280 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, керування зі смартфона
Всі характеристики
Характеристики TCC-36CHRH/DV
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Модификації TCL TCC-36CHRH/DV
| Ціни на TCL TCC-36CHRH/DV |
|---|---|---|---|---|
| TCL TCC-18CHRH/DV 53 м² | від 71 999 грн. | 1 пропозиція | ||
| TCL TCC-24CHRH/DV 70 м² | від 84 999 грн. | 1 пропозиція | ||
| TCL TCC-36CHRH/DV 105 м² | від 113 999 грн. | 1 пропозиція | ||
| TCL TCC-48CHRH/DV7 140 м² | від 126 600 грн. | 1 пропозиція | ||
| TCL TCC-55CHRH/DV7 160 м² | від 142 496 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →