USB-флешка Transcend JetFlash 920 256 ГБ (TS256GJF920)
Фото 5 |
Transcend JetFlash 920 256Gb 128 ГБ256 ГБ |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Transcend 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Transcend.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Transcend JetFlash 920 256 ГБ
Все цены 39 →USB-флешка Transcend 256GB JetFlash 920 Usb 3.2 (TS256GJF920) | 2 161 грн. |
USB-флешка Transcend 256GB JetFlash 920 Usb 3.2 (TS256GJF920) | 2 143 грн. |
TRANSCEND USB 3.2 JetFlash 920 256GB Black (TS256GJF920) | 2 010 грн. |
USB3.1 Flash Drive 256 Gb Transcend JetFlash 920 (ts256gjf920) | 2 055 грн. |
TRANSCEND USB 3.2 JetFlash 920 256GB Black (TS256GJF920) | 2 010 грн. |
eще 20 предложений
Гарна ,візуально і по технічним характеристикам,5 років гарантії Швидкість 400 мб/с це до заповнення буфера ,а він там приблизно 9Гб,а потім приблизно 100 мб/с ,може і більше і менше.Це інформація в кого є аналітичне мислення ,в кого його немає ,читайте коментарь нижче І,ще порада Віндомс бачи не як флеш пам'ять ,а як диск SSD виймають тільки ,через беспечний виймання (для флеш пам'яті це необязково якщо не записуєте в даний момент звісно)це для гіпотетичного що б не було втрати інформації чи поломки ,моє діло написати ,а Ваше прийняти мою пораду чи інгорувати !! Слава Україні і ЗСУ!! Ціна ,но це за хорошу швидкість 100Гб 15 хвилин приблизно (в якому то порозумінні обман покупця швидкість 400 мб/с така до заповненоті буфера пам'яті ,а с другої сторони програмами показують таку швидкість обмана немає ,тут треба роз'яснення покупцеві внизу писати на упаковці чи інструкції) Сергей Кузнецов: пользуюсь Transcend JetFlash 920 128Gb менее месяца |
Показано 1 из 2 отзывов
eще 1 отзыв
Модификации Transcend JetFlash 920
Цены на Transcend JetFlash 920 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 920 128 ГБ | от 1 404 грн. | 2 предложения | ||
Transcend JetFlash 920 256 ГБ | от 1 887 грн. | 41 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →