Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   ZF

Литий диск ZF TL0254N 7x17/5x114,3 ET51 DIA67,1

Фото - Диск ZF TL0254N (7x17/5x114,3 ET51 DIA67,1)
Фото 3
Порівняти ціни 3 →
Діаметр (R):17 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм
ЦО (DIA):67.1 мм
Виліт (ET):51 мм
в списокмої списки
Модифікації ZF TL0254N 1
Характеристики
ZF TL0254N 7x17/5x114,3 ET51 DIA67,1
Ширина диска
7 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
51 мм
Діаметр центрального отвору
67.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий з сірим
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Де купити ZF TL0254N 7x17/5x114,3 ET51 DIA67,1

ZF TL0254N (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET51 DIA67.1) GMF

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
5 432 грн.

Диск ZF TL0254N GMF R17 W7,0 PCD5x114,3 ET51 DIA67,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 272 грн.

Диск ZF TL0254N 7x17 5x114.3 ET51 DIA67.1 GMF

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
5 936 грн.

Динаміка цін на ZF TL0254N 7x17/5x114,3 ET51 DIA67,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна