Корпус 1stPlayer F3-A-4F1-WH білий
Відео 3Фото 15 |
Купити 1stPlayer F3-A-4F1-WH білий
1stPlayer F3-A-4F1-WH без БЖ White | 2 099 грн. |
Корпус 1stPlayer F3-A-4F1-WH | 2 539 грн. |
Корпус 1stPlayer F3-A-4F1-WH Black+White | 1 799 грн. |
Корпус 1stPlayer F3-A-4F1-WH [101541] | 3 174 грн. |
Елемент декору та функціональності
Корпус 1stPlayer F3-A-4F1-WH перетворить звичайний домашній комп'ютер на ефектну деталь інтер'єру. Передня панель із перфорацією доповнена стильними чорно-білими декоративними елементами, створюючи гармонійне поєднання. Прозора бічна стінка із загартованого скла відкриває повний огляд на внутрішні компоненти, надаючи системі додатковий шик. Вбудовані чотири вентилятори з незмінним підсвічуванням прикрашають зовнішній вигляд і забезпечують ефективне охолодження. Для організації кабельного менеджменту передбачена зручна ніша за непрозорою бічною панеллю, що сприяє акуратному зовнішньому вигляду та спрощенню обслуговування.
Адаптовано під помірні вимоги
Компактні розміри корпусу midi-tower 1stPlayer F3-A-4F1-WH зумовлюють його орієнтацію на збирання середньої потужності, обмежуючи можливість використання великогабаритних компонентів. Максимально допустима довжина графічного адаптера становить 305 мм. Для систем водяного охолодження є єдине місце установки на верхній панелі. Незважаючи на ці обмеження, корпус відрізняється ефективною вентиляцією завдяки хорошій продувності та наявності пилових фільтрів, що сприяє захисту внутрішніх компонентів від пилу та комах.