Персональний комп'ютер 2E Rational Vigeo 2E-2118
від 15 141 до 17 149 грн. Порівняти ціни 17 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Vigeo 41
Характеристики
2E Rational Vigeo 2E-2118 |
|
Модель корпусу - 2E Vigeo.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Vigeo 2E-2118
Сортувати
2E Rational (2E-2118) | 15 573 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-2118) | 15 178 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-2118) | 15 141 грн. |
2E Rational (2E-2118) | 15 329 грн. |
2E Rational (2E-2118) | 15 290 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо