Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7550
Фото 11 | від 18 904 до 25 937 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7550
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7550) | 18 904 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7550) | 18 904 грн. |
2E Octal (2E-7550) | 19 149 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/256F+1000/NVD | 19 289 грн. |
2E Octal (2E-7550) | 19 149 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо