Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7613
Фото 11 | від 19 472 до 26 702 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7613 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7613
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7613) | 19 472 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7613) | 19 472 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7613) | 19 719 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/256F+1000/NVD7 | 19 869 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7613) | 19 719 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо