Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7851
Фото 11 | від 23 231 до 26 783 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7851 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7851
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7851) | 23 941 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7851) | 23 941 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i3-10100F/H510/8/256F+1000/NVD7 | 24 429 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7851) 2E-7851 | 24 249 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/8/256F+1000/NVD730-2/Win10H/G2107/500W 2E | 24 429 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо