Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7860
Фото 11 | від 25 705 до 35 274 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7860 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7860
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7860) | 25 705 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7860) | 25 705 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/512F+1000/NVD | 26 229 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7860) 2E-7860 | 26 039 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/512F+1000/NVD730-2/Win10H/G2107/500W 2 | 26 229 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо