Кухонний ніж 3 CLAVELES Uniblock 01157
3 CLAVELES Uniblock 01157 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Uniblock 01157
Усі ціни 8 →Нож поварской 180 мм 3 Claveles Uniblock (01157) 01157 | 879 грн. |
Ніж кухарський 180 мм 3 Claveles Uniblock (01157) | 879 грн. |
Нож поварской 180 мм 3 Claveles Uniblock (01157) 01157 | 879 грн. |
Кухарський ніж 3 Claveles Uniblock (01157) | 843 грн. |
Нож поварской 180 мм 3 Claveles Uniblock (01157) 01157 | 853 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →