Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9006.11W41
Фото 7 |
Victorinox Swiss Modern 6.9006.11W41 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9006.11W41
Усі ціни 14 →Нож Victorinox Swiss Modern Tomato and Sausage 11 см 6.9006.11W41 | 412 грн. |
Стіловий ніж Victorinox Swiss Modern Tomato and Table Knife 11 см (6.9006. | 392 грн. |
Столовый нож Victorinox Swiss Modern Tomato and Table Knife 11 см (6.9006. | 391 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Modern Tomato&Sausage мятный 6.9006.11W4 | 412 грн. |
Victorinox Swiss Modern Tomato&Table Green (6.9006.11W41) Vx69006.11W4 | 419 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9006.11W41
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9006.11W41 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9006.11W41 | від 262 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9006.11W2 | від 350 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9003.11W | від 350 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →