A4Tech Bloody Q80 (482452)
Відео 7Фото 7 |
A4Tech Bloody Q80 Bloodyбагато кнопок |
|
Порівняно недорога модель, що належить до геймерському класу. На борту маніпулятора передбачено 7 кнопки і коліща прокручування, при цьому хід перемикачів середній за жорсткістю. При натисканні кнопок чути виразний відповідний звук. Корпус A4 Tech Bloody Q80 відрізняється високою міцністю. В якості сенсора використана оптика Avago 3050, максимально допустимий роздільна здатність оптики становить 3200 dpi.
Рівень оптичного роздільної здатності є регульованим: 500/1000/1200/1600/2000/3200 dpi. При цьому роздільна здатність можна змінювати « на льоту», для цього передбачені виділені кнопки. З'єднання з комп'ютером за допомогою кабелю, дріт знаходиться в спеціальній захисній обплетенні. Кабель стикується до мишці з лівої сторони корпуса, що «на руку» правшам, хоча корпус симетричний і в теорії розрахований і на правшів, і на лівшів.
У штатній комплектації можна знайти коротку інструкцію і пару наклейок з фірмовим логотипом у вигляді долоні. Основа мишки оснащене ніжками з міцного металевого сплаву. Металеві ніжки створюють ефект легкого прасування по поверхні килимка для миші. Передбачена підсвічування з 3-ма зонами. Маніпулятор відрізняється доступною ціною, це одне з найбільш цікавих пропозицій в переліку бюджетних ігрових мишок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody Q80
Усі ціни 50 →A4Tech Bloody Q80 Black Q80 BLOODY | 749 грн. |
Мишка A4Tech Bloody Q80 Neon XGlide Usb Black | 800 грн. |
Мышь A4Tech Bloody Q80 Neon XGlide Usb Black | 767 грн. |
Миша A4Tech Q80 Bloody Neon XGlide Black | 749 грн. |
Bloody Q80 | 679 грн. |