Витяжка Akpo Helios 60
Akpo Helios 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Helios 60
Витяжка Akpo WK-10 Helios 60 Black | 8 184 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-10 Helios 60 | 9 167 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-10 Helios 60 | 9 157 грн. |
Вытяжка наклонная Akpo WK-10 Helios 60 | 9 163 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →