Витяжка Akpo WK-4 Cetias ECO 50
Akpo WK-4 Cetias ECO 50 потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-4 Cetias ECO 50
Усі ціни 7 →Витяжка похила Akpo WK-4 Cetias 50 Black | 6 752 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 CETIAS 50 Black | 6 952 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-4 Cetias 50 black | 5 932 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 Cetias ECO 50 | 5 274 грн. |
Вытяжка Akpo WK-4 Cetias 50 Black | 7 134 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-4 Cetias 50 black | 5 703 грн. |
Вытяжка наклонная Akpo WK-4 Cetias 50 black | 5 709 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →