Витяжка Interline Golf BK A/60/PB/GL/T чорний
Фото 14 |
Interline Golf BK A/60/PB/GL/T чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Golf BK A/60/PB/GL/T чорний
Усі ціни 20 →Interline Interline GOLF BK A/60/PB/GL/T | 4 199 грн. |
Кухонні витяжки INTERLINE GOLF BK A/60/PB/GL/T 12186 | 4 289 грн. |
INTERLINE GOLF BK A/60/PB/GL/T | 4 096 грн. |
Витяжка похила Interline Golf BK A/60/PB/GL/T | 4 200 грн. |
INTERLINE GOLF BK A/60/PB/GL/T | 4 076 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →