Набір інструментів Intertool HT-1205
Intertool HT-1205 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-1205
Усі ціни 18 →Набор ключей комбинированных Intertool HT-1205 | 1 610 грн. |
Набір ключів комбінованих Intertool 6-32мм 25шт (HT-1205) | 1 709 грн. |
Набір ключів intertool ht-1205 | 2 014 грн. |
Intertool Intertool HT-1205 | 1 899 грн. |
Набор ключей комбинированных 25 ед., 6-32 мм Cr-V INTERTOOL HT-1205 | 1 899 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool HT-1205:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →