Процесор AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM (100-000000263)
Відео 14Фото 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM
Усі ціни 30 →Процесор AMD Ryzen 7 5700G (3.8/4.6 GHz/16MB/sAM4) TRAY 100-000000263 | 7 799 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-000000263) | 7 319 грн. |
Процесор Amd Ryzen 7 5700G (100-000000263) | 7 345 грн. |
Amd Ryzen 7 5700G (100-000000263) Tray | 7 312 грн. |
Amd Ryzen 7 5700G (100-000000263) Tray | 7 243 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 1 3 |
Продуктивність за ціну
Свіжий тому вистачить ще довго температури та непогана вбудова Таких я не знайшов поки що та і не думаю що знайду користуюся AMD 5700G BOX менше місяця |
Відгук про браковану модель читав на Розетці, так, Розетка магазин специфічний...
Але сам проц багатьом замінить комплект камінь/відеокарту… Тільки бути уважними в характеристиках Біосу материнських плат, навіть не всі нові материнки йдуть з прошивкою під цю серію Вбудоване відео ядро Ціна, хоч і падає, але ще завелика.
Танці з бубном у біосі |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | від 6 533 грн. | 24 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | від 8 003 грн. | 38 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | від 7 288 грн. | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | від 6 958 грн. | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | від 19 320 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
свіжі 8 ядер 16 яких довго вистачить
можливо геншин не найвибагливіший але його на майже маскималках він тягне без проблем
завантаженість в середньому 15% при цьому температури 46 градусів (кулер джонсбо писа а4 і виділені 2 гіга на вбудову)
Ферму 22 так само добре тягне на середніх (туди краще виробити під 4 гіга) але краще вже візьміть хоч якусь карту наприклад рх580))