Процесор AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX BOX (100-000000446WOF)
Відео 18Фото 8 |
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX BOX
Процесор AMD Ryzen Threadripper PRO 5965WX (100-100000446WOF) Ryzen Thread | 98 709 грн. |
Процесор AMD Ryzen Threadripper PRO 5965WX 3,8GHz BOX (100100000446WOF) | 107 051 грн. |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5965WX 3,8GHz BOX (100100000446WOF) | 104 440 грн. |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5965WX 3,8GHz BOX (100100000446WOF) | 107 051 грн. |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5965WX 3,8GHz BOX (100100000446WOF) | 109 662 грн. |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper 5000
Ціни на AMD Ryzen Threadripper 5000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX BOX | від 47 746 грн. | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX OEM | від 49 720 грн. | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX BOX | від 98 709 грн. | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX OEM | від 96 200 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5975WX BOX | від 131 714 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5975WX OEM | від 128 960 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX BOX | від 303 139 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX OEM | від 276 560 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо