Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK (100-100000597MPK)
Відео 20Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK |
|
Вимкнене вбудоване графічне ядро.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK
Усі ціни 25 →AMD Ryzen 5 7500F 3.7(5.0)GHz 32MB sAM5 Multipack (100-100000597MPK) 100-1 | 7 999 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 7500F 3.7GHz 32MB AM5 MPK (100-100000597MPK) 100-1000 | 7 669 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 7500F (3.7GHz 32MB 65W AM5) Multipack (100-100000597M | 7 697 грн. |
Amd Ryzen 5 7500F (100-100000597MPK) | 7 952 грн. |
Amd Ryzen 5 7500F (100-100000597MPK) | 7 857 грн. |
ще 20 пропозицій
крутий камінь температура
сила ціна Max Ostapenko: користуюся AMD 7500F OEM кілька місяців |
2 місяці у використанні, що я можу сказати. Мене все влаштовує, камінь чисто під ігри, налаштував курву, розігнав пам'ять до 6000 cl30, знизив тдп до 80 ватів, вихваляється до 5450Мгц.
Якщо брати конкурента в особі І5-13600k, то в робочих завданнях та синтетиці інтел буде цікавіше за рахунок малих ядер, але це тупикова платформа, а Am5 ще житиме як мінімум 3 роки. Економічність, буст до 5450Мгц без розгону, майбутні платформи, кеш L3 32мб. Високі температури (знижується за допомогою курви та пару натискань кнопок у Біосі), відстійний контролер пам'яті (пам'ять вище 6400 не поїде), розгону по суті немає, все що вичавіть 5500 і те не стабільно. Slimainis: користуюся AMD 7600X BOX кілька місяців |
Додати відгук
5 грудня 2023, 02:45
Чи сумісний з ddr5-6000? #
чи буде з ним працювати оперативка ddr5-6000? або краще використовувати з частотою не вище 5200 як вказано на офіційному сайті?
20 липня 2023, 21:52
Яке охолодження підійде #
Доброї ночі. Скажіть, будь ласка, яка система охолодження (башня) підійде для цього процесора?
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | від 7 425 грн. | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | від 6 799 грн. | 24 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | від 8 151 грн. | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 MPK | від 7 899 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | від 7 500 грн. | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | від 8 799 грн. | 39 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | від 8 604 грн. | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | від 10 680 грн. | 8 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO OEM | від 11 200 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →