Процесор AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X BOX (100-100001351WOF)
Відео 6Фото 3 |
AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X BOX
Усі ціни 19 →AMD Ryzen Threadripper 7970X 4.0(5.3)GHz 128MB sTR5 Box (100-100001351WOF) | 125 399 грн. |
Процесор AMD Ryzen Threadripper 7970X BOX (100-100001351WOF) 100-100001351 | 129 369 грн. |
Amd Ryzen Threadripper 7970X (100-100001351WOF) Ua | 128 154 грн. |
AMD Ryzen Threadripper 7970X 100-100001351WOF | 118 399 грн. |
Процесор AMD Ryzen Threadripper 7970X Box (100-100001351WOF) 100-100001351 | 125 399 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper 7000
Ціни на AMD Ryzen Threadripper 7000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX | від 76 440 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X BOX | від 117 705 грн. | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X BOX | від 236 669 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо