Процесор AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X OEM (100-000001350)
Відео 6Фото 3 | Очікується у продажу 360 880 грн. Роз'єм (Socket): AMD TR5; Кількість ядер (cores): 64; Кількість потоків (threads): 128; Частота (ГГц): 3.2; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 5.0; |
AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper 7000
Ціни на AMD Ryzen Threadripper 7000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX | від 76 440 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X BOX | від 117 705 грн. | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X BOX | від 236 669 грн. | 13 пропозицій |