Процесор AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9700X BOX (100-100001404WOF)
![]() |
AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9700X BOX |
|
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.

Купити AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9700X BOX
Усі ціни 52 →Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-100001404WOF) | 11 119 грн. |
| 18 080 грн. | ![]() |
| 11 988 грн. | ![]() |
Amd Ryzen 7 9700X (100-100001404WOF) | 13 188 грн. | ![]() |
| 13 432 грн. |
8 ядер, новий техпроцес 4нм, не жре енергію і не плавиться на грудень 24 року біоси все ще не відшліфовані, апдейти кожного місяця. користуюся AMD 9700X BOX менше місяця |
Зібрав нову систему. Конфіг:
Процесор: AMD Ryzen 7 9800X3D Охолодження: Be quiet! Dark Rock Elite (повітря) Материнська плата: ASUS ROG Crosshair X670E Hero Пам'ять: 64 ГБ Kingbank DDR5 6200 МГц (таймінги 30-38-32-50 CR1, скрін додав) Відеокарта: RTX 5080 Gigabyte Gaming OC Пам'ять стабільно працює на 6200 МГц, тести прогнав помилок немає. Головне, чого побоювався це температур, але дарма. Завдяки тому, що кеш тепер під кристалом, тепло відводиться ідеально навіть повітряним кулером. Зробив грамотний андервольтинг (Curve Optimizer -35). У простої: 30°C (вентилятори 850 об/хв, тиша). В іграх: вище 50–52°C не піднімається. Максимальне навантаження: сам процесор не гріється вище 70°C. Частоту тримає стабільно 5200 МГц при напрузі ~1.1V (видно на скріні CPUID). Система вийшла дуже холодна, тиха та продуктивна. - Нереально низькі температури під повітрям (30-50 градусів у мене)
- Стабільно тримає -35 по курві та частоту 5200 МГц - Ідеально розкриває нову RTX 5080 - Чудова робота контролера пам'яті (стабільно 6200 CL28) - Енергоефективність на висоті - Висока ціна (19 000 грн)
- Для ідеальної роботи бажано витратити час на налаштування в Біос |
амУдЕ зробили лайно 9000 покоління. Кришки товщі, ніж у попередників на кілька мм, щоб охолодження змогло перейти з ам4 на ам5. Як наслідок, тепло просто не відходить нормально на кришки процесора. У стоку цих калів користуватися просто неможливо, при знятті лімітів нагрівається до 95 навіть у іграшках. Буст скаче, як хоче, на 2 секунди дає 5500 МГц, температура піднімається до 90+ і він знову скидає. Перебувати в кімнаті з таким літаком просто неможливо. В іграх це чудовисько не вміє нормально буститись і не вміє вибирати хоча б середню частоту по всім ядрам на постійне навантаження в програмі чи грі. Завжди будете бачити начебто постійні 5300-5500, а потім на пару секунд зниження по всіх ядрах до 4400-4700. Тобто процесору байдуже, що ви там робите, частота гуляє навіть якщо ви не упираєтесь в температуру. У стоку у мене крива працює на -30. Це не допомагає тримати заявлені частоти постійно у вимогливих програмах. Проц іноді забуває, що він і хто він і тупо скидає їх навіть без упору у вати чи градуси. З PBO +200, в моєму випадку, тримає тільки -20, що ще гірше, адже ці виття комп'ютера кожні 5 хвилин - просто нестерпні. А частотної стабільності це взагалі ніяк не додає. Він іноді дає 5750мгц на 5 секунд, піднімається до 90+ градусів і знову скидає до 4400-4700. Найкращим варіантом є старе добре розгону вручну через лок частоти і вольтажу. Це проблема всіх процесорів цих поколінь, є такі ж приклади на овере і редит. - Нова архітектура - краще контролер але все одно погано - відведення тепла від кришки кристалу- не тримає частоти- поганий контролер, вище 6200 пам’ять не взяла, хоча моя пам’ять здатна на набагато більше |
Модификації AMD Ryzen 7 Granite Ridge
| Ціни на AMD Ryzen 7 Granite Ridge |
|---|---|---|---|---|
| AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9700X BOX | від 11 119 грн. | 56 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9700X MPK | від 14 744 грн. | 30 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9700X OEM | від 11 359 грн. | 84 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9800X3D BOX | від 18 775 грн. | 98 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9800X3D OEM | від 20 138 грн. | 69 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9850X3D BOX | від 22 000 грн. | 53 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 7 Granite Ridge 9850X3D OEM | від 23 995 грн. | 15 пропозицій | ||
Архітектура Zen 5
На початку продаж процесори лінійки Ryzen 9000 викликали неоднозначну реакцію через високі ціни ― навіть незважаючи на відчутні покращення архітектури Zen 5, багато експертів віддали перевагу перевіреним рішенням серії 7000. Однак за минулі півроку ринкова динаміка внесла корективи, і тепер Ryzen 7 9700X став одним з найзатребуваніших процесорів у роздрібному продажу.
8 ядер, 16 потоків
Технічно Ryzen 7 9700X є класичним 8-ядерним процесором із підтримкою багатопоточності, максимальною тактовою частотою 5.5 ГГц і 32 МБ кешу L3. Завдяки вдалим архітектурним доробкам він демонструє вражаючі результати як в однопоточному, так і в багатопоточному режимі: в тестах Cinebench і Geekbench його показники наближаються до рівня 12-ядерного Ryzen 9 7900X попереднього покоління.
Універсальний солдат
Ryzen 7 9700X впевнено справляється з широким спектром завдань: від сучасних ігор до програм з активним багатопотоковим навантаженням і процесів, що вимагають високої частоти. Однак у нього є і мінуси — обмежений потенціал для андервольтингу, відсутність вбудованого NPU-блоку і помітний нагрів при активації режиму PBO (Precision Boost Overdrive) і переході до TDP у 105 Вт. Тому в оглядах часто рекомендують встановлювати повноцінну СЖО, хоча для повсякденного використання буде достатньо якісного баштового кулера на кшталт Thermalright Peerless Assassin.

Новий техпроцес 4 нм – це приємно. Відчувається, що працюєш на сучасному залізі, яке ще довго буде актуальним. Контролер пам’яті тут явно кращий, ніж у 7000 серії, і це помітно по стабільній роботі. Я, щоправда, вище 6000 МГц не лізу, але на цьому рівні все працює ідеально.
Коли я купував, попав під акцію + бонуси були з попередніх покупок, тому вийшло по ціні як 7700х. Єдиний нюанс – довелося оновлювати BIOS на материнці, але це дрібниці, все одно треба було оновлювати, щоб усе працювало на повну.
Охолоджую кулером, бо воду не люблю. Вода в комп'ютері це страшний сон.