Процесор AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 BOX (100-100000510BOX)
Відео 10 |
AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 BOX |
|
Бюджетний процесор початкового рівня, який відноситься до сімейства Ryzen 3 і має 4 фізичні та 4 віртуальні ядри, що працюють з тактовою частотою від 3.8 ГГц до 4.1 ГГц. Незважаючи на дату релізу в 2022-му році, він побудований на базі кристалів минулого покоління Zen 2, а як його фундамент було використано мобільну версію процесора Ryzen. Тому незважаючи на конфігурацію «4 ядра + 4 віртуальні потоки», його продуктивність помітно відстає від десктопних чіпів Ryzen на архітектурі Zen 3.
Втім, і коштує він суттєво дешевше. Все сказане робить Ryzen 3 Renoir-X 4100 BOX дуже цікавим варіантом для ігрового, мультимедійного або робочого комп'ютера початкового або середнього рівня. Добре, що він заточений під роботу з системною логікою AMD AM4, яку використовують практично всі процесори компанії, тому в майбутньому його можна без проблем замінити більш сучасним і потужним GPU Ryzen. Плюс до всього він має скромне тепловиділення в районі 65 Вт, тому для його охолодження більш ніж вистачить кулера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 BOX
Усі ціни 39 →Процесор AMD Ryzen 3 4100 (100-100000510BOX) | 2 951 грн. |
AMD Ryzen 3 4100 3.8(4.0)GHz 4MB sAM4 Box (100-100000510BOX) 100-100000510 | 2 877 грн. |
Процесор AMD Ryzen 3 4100 (3.8GHz 4MB 65W AM4) Box (100-100000510BOX) 100- | 2 811 грн. |
Процесор AMD Ryzen 3 4100 4C/8T 3.8/4.0GHz Boost 4Mb AM4 65W Wraith Stealt | 2 936 грн. |
Процесор Amd Ryzen 3 4100 (100-100000510BOX) | 2 894 грн. |
Виконує свою роботу на 100% разом із Nvidia GTX 1650 GDDR6 та 16GB 3200 Mhz (двома планками). Ціна, продуктивність та температури (коробковий кулер). PCIe 3.0
Хотілося б підтримки PCIe 4.0 для нових відеокарт. користуюся AMD 4100 BOX кілька місяців |
Модификації AMD Ryzen 3 Renoir-X
Ціни на AMD Ryzen 3 Renoir-X |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 BOX | від 2 513 грн. | 39 пропозицій | ||
AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 MPK | від 5 936 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 OEM | від 2 583 грн. | 4 пропозиції |