Комп'ютерне крісло AMF Nickel
Фото 100 |
AMF Nickel |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Nickel
Усі ціни 32 →AMF NICKEL BLACK СИДНЕЙ-07/SL-00 ЧЕРНЫЙ (297089) | 3 755 грн. |
AMF NICKEL BLACK СИДНЕЙ-07/SL-00 ЧЕРНЫЙ (297089) | 3 736 грн. |
Кресло Amf Nickel Black сиденье Сидней-07/спинка Сетка SL-00 черная (29708 | 5 002 грн. |
Крісло Amf Nickel Black сидіння Сідней-07 / спинка Сітка SL-00 чорна (2970 | 5 002 грн. |
Крісло AMF Nickel Black, Сідней-07, SL-00, чорне (297089) | 6 252 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →