Монітор AOC AGON AG274QG 27 " чорний
Відео 3Фото 13 |
AOC AGON AG274QG 27 " чорний
2021 рікAGONігровийHDRG-Syncдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший NTSCхороший sRGBхороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Ultimate, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC AGON AG274QG 27 " чорний
Монітор AOC 27" AGON PRO (AG274QG) | 45 510 грн. Під замовлення Див. умови |
AOC 27" AGON PRO (AG274QG) | 44 400 грн. Під замовлення Див. умови |
AOC 27" AGON PRO (AG274QG) | 45 510 грн. Під замовлення Див. умови |
AOC 27" AGON PRO (AG274QG) | 46 620 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія AOC AGON (ігрові преміум)Порівняти в таблиці →
від 10 070 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 32 920 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 17 240 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 28 290 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 12 619 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 44 400 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
від 33 640 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR
від 14 299 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 24 100 грн.
ігровий, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 36 880 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 43 000 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 300 Гц, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
від 10 769 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 18 200 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 51 160 грн.
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 19 200 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 25 600 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 300 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 40 840 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 33 999 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 437 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 31 120 грн.
ігровий, 49 ", 3840x1080 (32:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
АксесуариВсі аксесуари для AOC AGON AG274QG →
Відеоогляди
AOC AG274QG review: BEST 240Hz 1440p gaming monitor!
6 лютого 202215 352 перегляда
Elevate Your Gaming Experience with AOC Agon Pro AG274QG | Monitor Review
4 червня 2023148 переглядів
AOC AGON AG274QG 2560X1440 240HZ Gaming Monitor Review - Worth it
30 березня 20231 790 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 300 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 31 480 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 300 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, AMD FreeSync Premium
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 432 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 883 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible