USB-флешка Apacer AH15A 16 ГБ
Фото 5 |
Apacer AH15A 16Gb |
|
Оснащена карабіном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Apacer AH15A
Ціни на Apacer AH15A |
---|---|---|---|---|
Apacer AH15A 16 ГБ | від 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH15A 32 ГБ | від 290 грн. | 30 пропозицій | ||
Apacer AH15A 64 ГБ | від 327 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer AH15A 128 ГБ | від 592 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →